niedziela, 02.04.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | FC Biały Kieł | Dynamo Wołoska | 2 - 3 |
15:00 | Medicine United | Najlepsi | 1 - 11 |
15:00 | IRON BOYZ | Pędzące Kochery | 4 - 7 |
15:00 | Healers United | FC Stylus | 5 - 6 |
sobota, 15.04.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
09:00 | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | FC Biały Kieł | 2 - 11 |
niedziela, 16.04.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Pędzące Kochery | OIL Warszawa | 0 - 7 |
15:00 | Najlepsi | IRON BOYZ | 18 - 2 |
15:00 | FC Stylus | Medicine United | 5 - 3 |
15:00 | Dynamo Wołoska | Healers United | 7 - 3 |
sobota, 22.04.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
09:00 | Pędzące Kochery | Najlepsi | 1 - 11 |
niedziela, 23.04.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | IRON BOYZ | FC Stylus | 3 - 4 |
15:00 | FC Biały Kieł | OIL Warszawa | 7 - 2 |
15:00 | Medicine United | Dynamo Wołoska | 6 - 4 |
15:00 | Healers United | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | 12 - 2 |
sobota, 06.05.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
09:00 | Dynamo Wołoska | IRON BOYZ | 3 - 7 |
niedziela, 07.05.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Najlepsi | OIL Warszawa | 8 - 1 |
15:00 | FC Stylus | Pędzące Kochery | 8 - 0 |
15:00 | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | Medicine United | 3 - 8 |
15:00 | FC Biały Kieł | Healers United | 3 - 10 |
sobota, 13.05.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
09:00 | Healers United | OIL Warszawa | 8 - 0 |
niedziela, 14.05.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Najlepsi | FC Stylus | 3 - 4 |
15:00 | Pędzące Kochery | Dynamo Wołoska | 1 - 10 |
15:00 | IRON BOYZ | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | 14 - 3 |
15:00 | Medicine United | FC Biały Kieł | 5 - 3 |
sobota, 20.05.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
09:00 | Healers United | Medicine United | 3 - 1 |
niedziela, 21.05.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Dynamo Wołoska | Najlepsi | 7 - 2 |
15:00 | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | Pędzące Kochery | 7 - 6 |
15:00 | FC Biały Kieł | IRON BOYZ | 3 - 6 |
niedziela, 28.05.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
17:00 | Medicine United | OIL Warszawa | 6 - 7 |
17:00 | IRON BOYZ | Healers United | 2 - 13 |
17:00 | Pędzące Kochery | FC Biały Kieł | 1 - 5 |
17:00 | Najlepsi | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | 4 - 10 |
18:00 | FC Stylus | Dynamo Wołoska | 4 - 7 |
sobota, 03.06.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
09:00 | Medicine United | IRON BOYZ | 3 - 3 |
niedziela, 04.06.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Dynamo Wołoska | OIL Warszawa | 9 - 4 |
15:00 | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | FC Stylus | 3 - 5 |
15:00 | FC Biały Kieł | Najlepsi | 2 - 6 |
15:00 | Healers United | Pędzące Kochery | 14 - 1 |
sobota, 17.06.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | OIL Warszawa | 10 - 3 |
niedziela, 18.06.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
17:00 | IRON BOYZ | OIL Warszawa | 8 - 2 |
17:00 | Najlepsi | Healers United | 0 - 2 |
17:00 | FC Stylus | FC Biały Kieł | 8 - 2 |
17:00 | Dynamo Wołoska | FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie | 6 - 2 |
18:00 | Pędzące Kochery | Medicine United | 2 - 7 |
18:00 | FC Stylus | OIL Warszawa | 14 - 1 |