| 661 536 685 |
Kolejka 8 sobota, 22 czerwiec 2024 godz. 16:10

Po godzinie 16 rozpoczęło się stracie w ramach lekarskiej ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Medicine United vs FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 6 minucie spotkania Gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Michała Saganka, który pewnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza. Po tym zrzuceniu Goście nie znaleźli stać w cieniu i zbiegiem upływającego czasu coraz mocniej naciskali rywala w celu zdobycia bramki wyrównującej, a ich starania po czasie przyniosły owoc w postaci gola. Dokładnie w 12 minucie spotkania odpowiedzialność za piłkę postanowił wziąć Samir Rai, który sprytnym strzałem zaskoczył bramkarza i na protokole widniał wynik 1:1. Chwilę po tym zajściu naszym oczom ukazało się kolejne trafienie Mazovii, która potrzebowała zaledwie trzech minut aby obijać prowadzenie po raz pierwszy w tym meczu, a autorem gola na 1:2 był Tomasz Pajewski. Gospodarze niezbyt długo nacieszyli się powodzeniem, bowiem minutę później do wyrównania doprowadził Piotr, który świetnie wykorzystał centrę po jednym z rzutów rożnych. W dalszym ciągu spotkania inicjatywę przejęli Goście, którzy w ciągu 4 minut zdoła zdobyć szybkie cztery trafienia co zakończyło pierwszą połowę spotkania wynikiem 2:6. Po zmienię stron błyskawicznie ujrzeliśmy kolejne trafienia, gdzie obie ekipy już w pierwszej minucie drugiej części zdołały zdobyć na swoje konto po jednym trafieniu i wszystko wskazywało na to, że to że jeszcze nie raz ujrzymy w tym meczu kolejne gole. Po tym zajściu mecz nabrał zupełnie innego obrazu. Gra po pewnym czasie zaczęła bardziej przypominać trening strzelecki w wykonaniu Gości, niż zacięta rywalizację o wagę trzech punktów, a to finalnie doprowadziło do zdeklasowania rywala i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:11.