| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 21 maj 2023 godz. 15:00

W ramach szóstej kolejki OIL Ligi Mistrzów w szranki stanęły ekipy FC Biały Kieł oraz Iron Boyz. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny zdobyły po dwie bramki. Goście objęli prowadzenie po trafieniach Andranika Petrosjana oraz Roberta Jędry kolejno w 8 i 9 minucie, ale rywale szybko odpowiedzieli, zdobywając bramki w 18 i 19 minucie po bramkach Jędrzeja Karpisza oraz Piotra Pecia. Wynik 2:2 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Iron Boyz przejął inicjatywę. Strzelili cztery gole w ciągu 20 minut, a udział przy wszystkich bramkach miał Andranik Petrosjan notujący dwa trafienia oraz dwie asysty. FC Biały Kieł próbował odrabiać straty i zdobył gola w 31 minucie, ale nie był w stanie zmienić losów meczu. Iron Boyz odnieśli zasłużone zwycięstwo 6:3, a zawodnikiem spotkania został Andranik Petrosjan.