| 661 536 685 |

Gala rozdania nagród Wioasna 2024 | Liga Bemowska x Superliga6 Biznes x OIL Liga Mistrzów

Gala rozdania nagród Wioasna 2024 | Liga Bemowska x Superliga6 Biznes x OIL Liga Mistrzów

To będzie wydarzenie, które zapisze się złotymi zgłoskami! 28 czerwca 2024 roku o 19:00 czeka nas spektakularna GALA ROZDANIA NAGRÓD dla uczestników rozgrywek #Wiosna 2024 w ramach Ligi Bemowskiej, Superliga6 Biznes oraz OIL Liga Mistrzów! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich na tej niezapomnianej imprezie. 

Zakończenie sezony, to oczywiście puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców nagród indywidualnych. Przy okazji nagrodzimy najlepszych obrońców i zawodników sezonu w każdej z lig. Oprócz tego możecie liczyć także na powitalne piwo dla pierwszych 200 osób! Wszystkie stoliki w Spin City tego dnia będą zarezerwowane dla nas!

W trakcie imprezy będą dostępne również promocje na barze:

  • Piwo Okocim 0,5L w cenie HH - 10 PLN
  • Zestaw wódka Wyborowa/Bols + soft - 169 PLN

Po części oficjalnej tradycyjnie zapraszamy do wspólnej zabawy i korzystania z oferty i menu lokalu. Spin City to miejsce, które szczególnie przypadło Wam do gustu, więc liczymy na liczną obecność. Dla przypomnienia dodamy jednak, że to doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. Liczymy, jak co sezon, że impreza będzie świetną okazją, by wspólnie podsumować ligowe zmagania, spotkać się w gronie zawodników i sympatyków ligi, czy podyskutować o planach i ambicjach w ruszającym w styczniu sezonie zimowym.

Zainteresowane drużyny i zawodników tradycyjnie prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc. Podkreślamy, że liczba stolików jest ograniczona! Rezerwacji prosimy dokonać drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Rezerwacje są bezpłatne, ale warto je zrobić wcześniej, by mieć komfort świętowania z całą drużyną. Wszystkich wyróżnionych również prosimy w miarę możliwości o potwierdzenie swojej obecności- znacznie ułatwi nam to poprowadzenia gali na taką skalę i skróci czas części oficjalnej. Do zobaczenia!

Sponsorzy

Partnerzy